FANDOM


Nina przeprasza Amber. Rano Patricia oraz Alfie skarżą się Ninie co mają oznaczać te znaki. Patricia skarży się że nie mogli wcześniej jej tego powiedzieć zanim dołączyła ponownie do Sibuny. Od teraz wszystkie decyzje podejmują razem.

Mara wpada na Jeroma i mówi mu, że to jego sprawa czy chce coś powiedzieć Poppy.

Victor odzyskuje wzrok i pierwszą rzeczą którą zobaczył, był jego Corbierre.Tymczasem w szkole pani Andrews ogłasza kto zostaje głównym redaktorem strony internetowej.Została nią Mara, gdyż miała ciekawszy temat niż Joy, która próbowała się podlizać. Sibuna ogląda ślepą uliczkę. Alfiemu odbija i próbuje rozbić ścianę własnym ciałem. Nagle wahadła przestają się ruszać. Fabian sprawdza ścianę i widać klapę. Otwiera ją i widać tunel pełny pajęczyn i robaków. Nikt nie chce tam iść. Patricia wymyśla ciągnięcie rurek, w tym przypadku połamanych na części patyków. Najmniejszego miała Amber i musiała jako pierwsza iść. Dziewczyna prosi swojego chłopaka, który już nie jest z nią, żeby to on szedł.

Alfie krzyczy że nie są już razem, ale ostatecznie się zgadza .Alfie czołga się, lecz gdy potem mówi że tunel się pomniejsza i zawala, ten zaczyna panikować. Przyjaciele go uspokajają i prowadzą do wyjścia.
Anubis1 (61)

Poprzedni :

House Of Impasse

Następny :

House Of Phobias

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.