FANDOM


Czując winę Amber ze łzami w oczach weszła do tunelu chcąc uratować Alfiego. Dziewczyna nie może iść dalej gdyż wszędzie roiło się o różnych robaków. Fabian wchodzi za nią i pomaga wyjść jej z tunelu. Następnie sam idzie pomóc Alfiemu się wydostać. Amber rzuca się ramiona Alfiego.

Tymczasem Jerome wraz z Poppy są w odwiedzinach u ojca. John (tata), wysyła swoją córkę aby coś kupiła w automacie, specjalnie po to by móc porozmawiać z Jeromem. Jednak nie udaje się im to.

W domu Anubisa, Sibuna rozmyśla jak przejść tunel. Amber i Fabian przyznają, że mają lęk przed robakami. Alfie cierpi na klaustrofobię, natomiast Patricię obrzydzają stopy. Nina boi się czaszek. Postanawiają przezwyciężyć swoje lęki. Alfie wieczorem jest pod łóżkiem kiedy przychodzi Amber, ma swoją terapię klaustrofobiczną, nagle do pokoju wchodzi Victor i wygania dziewczynę z pokoju. Zauważa amulet który miała na szyi. W szkole Amber i Fabian zaprzyjaźniają się z tamtejszymi owadami w sali biologicznej. Amber robi krok, pomaga jej wyobrażanie że trzyma małego Alfiego i mówi do niego "Cześć Alfie." Nagle wchodzi dyrektor Sweet z Victorem. Wymyślili zasadzkę, gdyż rzekomo miał być dzień sprawdzania, czy uczniowie mają mundurki na sobie i czy mają biżuterie której nie można nosić. Patricia się sprzeciwia. Chwila milczenia. Sibuna ma dwie możliwości postawione przez Victora. Oddadzą biżuterie lub mają godzinę policyjną. Nina przełamuje cisze i postanawia oddać amulety. Kiedy trwa rozmowa na temat odzyskania amuletów, Victor jest w przedsionku tunelu.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.