FANDOM


House of Pretenders - 83 odcinek "Tajemnic Domu Anubisa 2".

Kiedy Joy chowa się na górze próbując rozgryźdź grę w Senet, Jasper rozmawia z "lekarzem" Trudy, który miał pomóc przywrócić jej pamięć. Mężczyzna zdejmuje maskę i przedstawia się jako Rufus Zeno.

Vera pokazuje Victorowi Puzdro Pamięci, dzięki któremu lekarz wymazał pamięć Trudy i wbił jej do głowy wspomnienia z urlopu. Vera chce użyć Puzdra na dzieciach, ponieważ brakuje im pionków do gry w Senet. Kiedy Vera i Victor ukradną maskę, obudzą dzieci tajemnymi słowami. Victor mówi, że trzeba to jeszcze przemyśleć.

Rufus rozkazuje Jasperowi "dotrzymać tajemnicy", grożąc, że może coś zrobić jemu i Fabianowi. Kiedy mężczyzna wychodzi, wystraszona Joy ucieka.

Kiedy Fabian próbuje rozgryźdź jak działa Puzdro Pamięci, Joy wbiega do pokoju i mówi Sibunie o Rufusie. Fabian wpada na pomysł, by udawać, że są pod wpływem Puzdra i wykorzystać Victora i Verę. Joy mówi że to ryzykowne, jednak innym podoba się pomysł.

Jerome i Mara urządzili konkurs w pokoju dziewczyny: kto zje więcej pianek. Nagle dzwoni Mick i MAra prosi chłopaka, żeby wyszedł. Po chwili go przeprasza, a on mówi, że wie, gdzie jego miejsce.

W tym samym czasie Amber, Alfie, Patricia i Fabian mają zamiar uzyć na sobie Puzdra Pamięci. Wszystko kontroluje Vera. Kiedy dzieci są "zahipnotyzowane", kobieta prowadzi je do Victora i zchodzą na dół, do piwnicy. Joy szybko przytrzymuje wejście i wchodzi razem z nimi kontrolować sytuację.

Mara odbiera i Mick rozmawia z nią o zawodach. Nagle zauważa, że dziewczyna go nie słucha i pyta się co się stało. Mara pyta się, czy związek na odległość na pewno ma sens. Mick sugeruje, że znalazła sobie kogoś innego i rozłącza się. Dziewczyna pisze wiadomość do Jerome'a: "Przepraszam Jerome, musimy pogadać". Kiedy chłopak czyta ją, spotyka wychodzącego Rufusa, a ten porywa go. Całą sytuację widzi Eddie.

Victor gra z dziećmi w Senet. Alfie musi stanąc na pole z szakalem. Czy Alfie skończy tak jak Nina?...


Mm
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.