FANDOM


“House of Secrets”
Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek 1
Informacje
Polska premiera

11 czerwca 2011

Premiera w USA

1 stycznia 2011

Tytuł polski (nieoficjalny)

Dom Sekretów

Scenarzysta

Diane Whitley

Reżyser

Angelo Abela

Położenie odcinka
Poprzedni

“Brak”

Następny

House of Attitude

House of Secrets to pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu Tajemnice Domu Anubisa.

Obsada

Streszczenie

Nina Martin właśnie rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Dostała stypendium do popularnej, brytyjskiej szkoły z internatem. Dziewczyna jest jednocześnie szczęśliwa i jednocześnie smutna, gdyż w rodzinnej Ameryce została jej babcia, z którą spędziła całe 16 lat swojego życia. Na miejscu okazuje się, że będzie zajmować Dom Anubisa. Dziewczyna jest zachwycona jego wielkim podobieństwem do Hogwartu.

Drzwi same się otwierają. Nina wchodzi do rezydencji. Zastaje tam Victora Rodenmaara Jr. - właściciela domu. Jest zły na nową uczennicę, ponieważ przyjechała 2 tygodnie po rozpoczęciu roku szkolnego. Nina tłumaczy się problemami ze stypendium. Oschłą atmosferę ratuje Trudy Rehmann, która jest opiekunką mieszkających w Domu Anubisa uczniów. Ona i Victor oprowadzają nowo przybyłą po domu. Nina zwraca uwagę na zdjęcie całej grupy. Znajduje się na nim ósemka uczniów. Pan Rodenmaar ściąga je i chowa w swoim gabinecie.

Tymczasem w szkole trwają normalne lekcje. Poznajemy wszystkich członków Domu Anubisa. Patricia Williamson i Joy Mercer - przyjaciółki na całe życie - wygłupiają się z Fabianem Rutterem. W drodze na lekcje, dziewczyny umawiają się na maraton komedii romantycznych. Alfie Lewis, szkolny żartowniś próbuje dowcipów z ręką trupa, natomiast jego kumpel, Jerome Clarke sprzedaje kolejny raz nielegalną pracę młodszemu uczniowi. Przed lekcją francuskiego, Amber Millington skarży się ojcu na fatalne warunki szkoły, jednak rozłącza się, gdy przychodzi jej chłopak, Mick Campbell, najlepszy sportowiec w szkole. Amber mówi swojej kumpeli, Marze Jaffray, jak bardzo Mick jej schlebia. Przychodzi nauczycielka od francuskiego, pani Andrews. Alfie podstępem ucieka z lekcji. Do klasy przychodzi dyrektor i nauczyciel chemii, pan Sweet. Prosi Joy na chwilkę do swojego gabinetu. Uczennica niechętnie wychodzi. Nauczyciel wyprowadza ją ze szkoły i każe jej wejść do taksówki. Joy odjeżdża...

Victor pokazuje Ninie jej nowy pokój. Na drzwiach wisi zdjęcie Patricii i Joy. Właściciel domu zrywa je i wyrzuca do kosza obok. Każe Amerykance się rozpakować. Dziewczyna robi to. Po lekcjach, wszyscy uczniowie wracają do domów. Patricia pyta się przyjaciół, czy widzieli Joy, ponieważ jej przyjaciółka nie była na następnych lekcjach i nie wracała z nią. Sprawdza w swoim pokoju. Zastaje tam Ninę. Zauważa też telefon Joy, jej maskotkę i zdjęcie w koszu. Patricia jest wściekła i wyrzuca wszystkie rzeczy Niny za drzwi.

Galeria

Żeby zobaczyć galerię odcinka House of Secrets, kliknij tutaj.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.