FANDOM


“House of the Black Bird”
Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek 3
Informacje
Polska premiera

11 czerwca 2011

Premiera w USA

1 stycznia 2011

Tytuł polski (nieoficjalny)

Dom Czarnego Ptaka

Scenarzysta

Diane Whitley

Reżyser

Angelo Abela

Położenie odcinka
Poprzedni

House of Attitude

Następny

House of Dares

House of the Black Bird to trzeci odcinek pierwszego sezonu serialu Tajemnice Domu Anubisa.

Obsada

Streszczenie

Wystraszona Patricia natychmiast wychodzi z łazienki do pokoju Mary i Amber. Mówi im, żeby przyszły w miejsce, gdzie zjawiła się "wiadomość" od Joy. Cała trójka idzie tam. Na miejscu jest tylko Nina, która ściera parę z lustra. Patricia jest wściekła na nią. Sądzi, że uknuła to wszystko, żeby inni wzięli ją za wariatkę. Victor przychodzi do łazienki. Każe wszystkim wracać do pokoi, mimo sprzeciwu Patricii, która nie zamierza mieszkać z Niną.

Podczas śniadania, większość osób ma wyrzuty sumienia z powodu Niny, którą potraktowali w zły sposób. Tymczasem, młoda Amerykanka idzie do szkoły wcześniej, żeby uniknąć kontaktu z grupą. Po drodze spotyka na ławce starszą panią. Nastolatka oczywiście do niej podbiega. Kobieta przedstawia się jako Sarah. Nina zaprowadza ją do Domu Anubisa, gdzie wszyscy uczniowie są już w szkole. Trudy dzwoni do pobliskiego domu opieki. Okazuje się, że Sarah tam mieszka. Nina zaprowadza ją tam. Na miejscu, pani Mulligan - opiekunka staruszki - informuje Amerykankę, że Sarah naprawdę nazywa się Emily Grand. Kobieta idzie zrobić herbatę, natomiast Nina zaprowadza poznaną staruszkę do jej pokoju. Tam, "Sarah" wręcza jej dziwny medalion. Każe jej go chronić. Ostrzega też dziewczynę przez czarnym ptakiem.

W nocy, Nina ma koszmar. Widzi w nim Sarah, Victora oraz wypchanego ptaka, Corbierre'a, który spoczywa w gabinecie właściciela domu. Dziewczyna budzi się z krzykiem cała w czarnych piórach, które jak się okazuje rozrzuciła Patricia. Buntowniczka jest zła na nową uczennicę, ponieważ ją obudziła swoimi krzykami.

Galeria

Żeby zobaczyć galerię odcinka House of the Black Bird, kliknij tutaj.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.