FANDOM


Jasper Choudhary
Jasper 01
Informacje
Płeć

Mężczyzna

Kolor włosów

Szaro-czarne

Kolor oczu

Czarne

Rodzina

Fabian Rutter (chrześniak)

Zainteresowania

Mitologia egipska

Produkcja
Pierwszy odcinek

House of Myths/House of Nightmares

Aktor

Sartaj Garewal

Jasper Choudhary to nowa postać pojawiająca się w drugim sezonie serialu. Jasper jest ojcem chrzestnym Fabiana. Pracuje w bibliotece Frobisherów, specjalizuje się w mitologii egipskiej. Proponowano mu pracę kuratora wystawy "Skarby Egiptu", jeżeli tylko szkoła wygra licytację, do czego doszło. Trudy pomaga mu w prowadzeniu wystawy.

Historia

Po zostaniu kuratorem wystawy, mężczyzna pracował ze Zbieraczem. Jasper jest szantażowany przez Verę, która również pracuje dla Zbieracza, którym później okazuje się sam Rufus Zeno. Jasper pracuje dla Rufusa jedynie ze względu na to, że czarny charakter zagrażał Fabianowi, czyli chrześniakowi Jaspera.

Jasper jest gotów wszystko to, co trzeba, by chronić innych. W jednym z odcinków wysyła Jerome'a po domek dla lalek, należący do Sary Frobisher-Smythe. Robi to ze względu na Trudy, która zostaje porwana przez Zbieracza.


Relacje

Fabian Rutter

Kiedy Wybrana została oznaczona Znakiem Anubisa, Fabian i Nina poszli do antykwariatu wujka Ade, żeby ten pomógł im rozszyfrować, co to znaczy. Ku zdziwieniu Ruttera zastali tam jego ojca chrzestnego - Jaspera.

Fabian i Jasper mieli dobre relacje, jednak te zepsuły się, kiedy wyszło na jaw współpracowanie Choudhary'iego ze Zbieraczem. W tamtym momencie młody Rutter stracił zaufanie do chrzestnego, jednak po jakimś czasie Jasper przestał pracować dla Rufusa i pomagał Sibunie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.