FANDOM


Mara Jaffray
Mara
Informacje
Płeć

Kobieta

Wiek

17 lat

Kolor włosów

Brązowy

Kolor oczu

Brązowy

Zawód

Uczennica

Rodzina

Frankie Jaffray (ojciec)

Przyjaciele

Patricia Williamson
Poppy Clarke
Joy Mercer
Jerome Clarke
Nina Martin
Fabian Rutter
Alfie Lewis
Eddie Miller

Uczucia

Mick Campbell (były chłopak)
Jerome Clarke ( były chłopak) Fabian Rutter (możliwy chłopak)

Zainteresowania

Nauka

Szkoła

Nieznana szkoła z internatem

Produkcja
Pierwszy odcinek

House of Secrets

Aktor

Tasie Dhanraj

Mara Jaffray jest główną bohaterką serialu. Mimo że jej rodzice są zawodowymi sportowcami, znana jest jako inteligentna, niewysportowana dziewczyna, która jest bardzo miła dla wszystkich. Była w związku z Mickiem Campbellem, ale obecnie chodzi z Jerome.

Historia

Jest wzorową uczennicą z najlepszymi ocenami, która zawsze angażuje się w sprawy szkoły. Mimo że jej rodzice są atletami, ona sama niezbyt lubi sport. Początkowo dzieliła pokój ze swoją - już byłą - najlepszą przyjaciółką, Amber Millington. Po ich kłótni "zamieszkała" u Patricii Williamson i tam pozostała. Od drugiego sezonu jej współlokatorką jest także Joy Mercer. Głównym powodem konfliktu Amber i Mary jest Mick Campbell - wówczas obecny chłopak panny Millington. Obie walczyły o niego, aż to Mara wygrała i została jego dziewczyną. Była gotowa zrobić dla niego wszystko, np. specjalnie na kilka dni zmieniła swój wizerunek z wzorowego na buntowniczy. Nie wyszło jej to na dobre, jednak pogodziła się z Mickiem. Amber sama nawet podczas chwilowego rozstania pary próbowała ich ze sobą zeswatać, by poszli razem na bal semestralny. Para, zwana Mickrą, utrzymała się aż do następnego roku. Gdy chłopak wyjechał do Australii, Mara pomagała Jeromowi w jego sprawach rodzinnych. Ostatecznie to oni utworzyli nową parę - Jarę. Mick miał pecha, bo widział ich pierwszy prawdziwy pocałunek...

Mara bardzo dobrze radzi sobie w przedmiotach takich jak chemia, czy też język francuski. Z nauczycielami jednak może nie mieć takich dobrych kontaktów. Sama je psuła, a potem naprawiała. Z panią Andrews toczyła spór podczas "okresu buntu", później jednak ze smutkiem żegnała się z nauczycielką, kiedy ta odchodziła ze szkoły. Podobnie było z panem Sweetem, który chciał ją za zły artykuł o Verze wydalić ze szkoły.

Relacje

Mick Campbell

Jara

Mara z Mickiem

Początkowo Mara i Mick niezbyt często ze sobą rozmawiali. Dziewczyna skrycie się w nim podkochiwała, jednak wolała nie afiszować się ze swymi uczuciami. Zwłaszcza, kiedy z chłopakiem chodziła jej najlepsza przyjaciółka. Wkrótce Mick poprosił ją o pomoc przy zadaniach z chemii. Od tej pory zaczęli się spotykać. Po wielu wzlotach i upadkach zostali piękną parą. Byli razem na balu semestralnym. Ten piękny związek trwałby dłużej, gdyby nie wyjazd Micka do Australii. Para mogła rozmawiać ze sobą jedynie za pomocą video chatu. Mara nie mogła ukryć zachwytu, kiedy to Campbell powrócił do Domu Anubisa. Niestety - wtedy już zbliżyła się do Jeroma.

Amber Millington

Mara bardzo przyjaźniła się z Amber. Miały razem pokój, często widziano je razem. Jednak dziewczyny pokłóciły się o Micka, co przekreśliło ich przyjaźń. Od tamtej pory dziewczyny nie są już dla siebie takie miłe. Lecz po czasie dziewczyny godzą się i znów stają się przyjaciółkami.

Fabian Rutter

Mara i Fabian nie spędzają dużo czasu razem, jednak są bliskimi przyjaciółmi. W sezonie 3 są parą.

Patricia Williamson

Mara i Patricia przyjaźnią się od dawna. Po zamianie wspólnie dzielą pokój. Dzielą się wszystkimi sekretami. Spędzają wspólnie dużo czasu.

Jerome Clarke

Jara

Mara i Jerome

Mara na początku I sezonu tylko przyjaźniła się z Jeromem. Jednak po wyjeździe Micka coś ich do siebie zbliżyło. Jerome zaczął się jej zwierzać, co w jego przypadku jest nowością. Zakochał się w niej, jednak Mara nic o tym nie wiedziała. Jerome pomagał jej w wyborach. Po powrocie Micka, Mara nie miała czasu dla niego. Jerome niepocieszony rzucił kampanię Mary i zaczął pomagać Amber. Jednak miał jakiś udział w jej wygranej. W 2 sezonie po wyjeździe Micka do Australii znów zaczął się do niej zbliżać. Kiedy Mara dowiedziała się, że Mick ma w Austrii dziewczynę, zasmuciła się. Jerome razem z nią wpadł na pomysł, aby udawać zakochaną parę i wrzucić zdjęcia do internetu. Tak też się stało. I właśnie dzięki temu zobaczyliśmy ich pierwszy pocałunek. Pod koniec sezonu zostają parą.

Galeria

więcej fotek...

Ciekawostki

  • Ona i Mick były jedynymi, którzy nie przystąpili do Sibuny na końcu sezonu 1.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.